Гончаров Ігор Миколайович

Кафедра створена в 1999 році. Її очолює кандидат економічних наук Леонтьєва В.І., яка є автором більше 10 наукових статей. Леонтьєва В.І. постійно займається науковою роботою, вивчає передовий досвід, докладає максимум зусиль для розвитку творчих та професійних здібностей студентів.

На кафедрі творчо і плідно працюють кваліфіковані викладачі. Це проректор з науково-організаційної роботи, доктор філософії, професор Гончаров І.М., який є автором понад 50 наукових праць. За його участю в співавторстві з іншими науковцями видано навчальний посібник «Управління морським портом» (МОН).

На кафедрі працюють: к.е.н. Коблош М.О., к.т.н. Жуков В.П., доценти кафедри Козачук Н.Ф. Козоачук Ніла Федорівната Гаращенко Л.С., досвідчені та молоді викладачі Ганчо Л.В, Полякова Є.С., Добраш А.А., Гончаренко Г.О., Кривко І.В., Козачук О.М.

До викладання фахових дисциплін залучаються провідні спеціалісти-практики банківських установ.

Науковцями кафедри видано більше 80 наукових праць, навчальний посібник «Сучасні регіональні проблеми банківських установ Миколаївського регіону».

За роки роботи кафедра підготувала понад 500 фахівців бухгалтерського обліку та банківської справи. Сьогодні вони працюють в банківських установах, приватних та державних підприємствах, фінансових установах.

Кафедра підтримує тісні зв’язки з випускниками, що дає можливість співпрацювати майже з усіма провідними підприємствами та фінансово-кредитними установами міста.

На кафедрі створено творчу, доброзичливу атмосферу, яка допомагає донести до студентів сучасні знання, без яких неможливий успішний розвиток економіки країни. 

   

       Значна увага приділяється науковій роботі зі студентами, започатковано цікаві традиції проведення студентських конференцій, семінарів, «Брейн-рингів» з питань оподаткування.
       Викладачі кафедри беруть участь в міжнародних та всеукраїнських  конференціях, мають публікації в наукових фахових виданнях і намагаються зберегти все те найкраще, що накопичено кафедрою за весь період існування.
       Майбутнє кафедри економіки і підприємництва – невід’ємна частина розвитку підприємств різних форм власності та кредитно-фінансових установ Миколаївщини. Сподіваємося, що наша кафедра поповниться новими спеціальностями, талановитими студентами, сповненими ентузіазму, жаги до знань, творчої ініціативи, цілеспрямованості в досягненні мети, а успішну їх підготовку забезпечить професійна команда викладачів та працівників кафедри.

Брейн-ринг